JUMPING s MONI

JUMPING je fitnes cvičenie na patentovaných exkluzívnych trampolínach, ktoré zlepšuje fyzickú aj psychickú kondíciu. Vhodné pre ženy aj mužov.

Pomáha proti depresii, posilňuje svalovú silu, zlepšuje trávenie a vylučovanie, zvyšuje kapacitu pľúc pre dýchanie, zvyšuje tkanivové zásobenia kyslíkom, znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov, zmierňuje únavu a menštruačné ťažkosti u žien, minimalizuje počet nachladnutí, alergií aj zažívacích ťažkostí, stimuluje metabolizmus, čím sa znižuje pravdepodobnosť obezity, zvyšuje aktivitu červenej kostnej drene na produkciu červených krvinek, zlepšuje koordináciu a rovnováhu vďaka stimulácii vestibulárneho aparátu, podporuje lymfatický obeh, rovnako ako prietok krvi v žilách obehového systému, pomáha normalizovať krvný tlak a tým predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam.

Podporuje jednoduchšiu relaxáciu a spánok a tak zvyšuje psychický výkon a zlepšuje proces učenia, ponúka úľavu od bolesti chrbta a krku, bolesti hlavy a iných bolestí spôsobených nedostatkom cvičenia, spomaľuje starnutie. 

Tréningy v novej sezóne zima 2020 máme vždy v pondelok a stredu 19:15, a v sobotu ráno 09:00. Jednorázové vstupné je 5€. 
Z kapacitných dôvodov je nutná záväzná rezervácia trampolíny. Prihláste sa TU na tréning!

Cvičíme v areáli Parku oddychu INSPIRO - Nádražná ul. 36, 1.posch., malá, alebo veľká sála.

Tešíme sa spolu s MONI na Vás.

Novinky a dôležité upozornenia k tréningom môžete sledovať aj tu v skupine na FB JUMPING INSPIRO

Spoznajte Moniku a vyskúšajte aj TABATU jedným klikom