V INSPIRO pravidelne športujeme, tvoríme, objavujeme, vzdelávame sa a zabávame.  Navštevovať pravidelnú záujmovú činnosť u nás môže každý. Venujeme sa deťom, ich sociálnej adaptácii a rôznym zručnostiam už od 3 mesiacov (do 3 rokov v sprievode rodičov). Škôlkári a školáci navštevujú pravidelné mimoškolské aktivity v podvečerných termínoch a na svoje si prídu aj seniori, dospelí i mládež, aj pre nich sme na jeseň pripravili širokú ponuku aktivít. 


ROZVRH ZÁUJMOVÝCH ČINNOSTÍ PODĽA OBSAHU
Rozklikni pre zväčšenie obrázku...  
ROZVRH ZÁUJMOVÝCH ČINNOSTÍ PODĽA VEKOVÝCH KATEGÓRII
Rozkliknite pre zväčšenie obrázku...


 

ROZVRH JE ZATIAĽ ORIENTAČNÝ pre 2021,  AKTUALIZOVANÝ BUDE V PRIEBEHU FEBRUÁRA*  môže byť predmetom zmeny vzhľadom k aktuálnej epidemiologickej situácii, novým náborom do kurzov a aktuálnym kapacitám INSPIRO. Viac informácii už čoskoro.  Pre zväčšenie rozkliknite!

 

ZÁBAVNÝ PARK V INSPIRO
Milí rodičia, ak ste u nás ešte neboli, pozrite si video, alebo si nás naplánujte do najbližšieho výletu. Nájdete tu skvelé pohodlie kaviarne s domácimi lahôdkami a dokonalé zázemie pre pobyt a relax s vašimi deťmi.


Sledujte nás a aktivity u nás aj na sociálnych sieťach.... 
  V zastúpení Inspiro Petra Šuttová 0905 203 284


#parkoddychuinspiro #inspiro #sdetmi #predeti #kaviaren #cukraren #bistro #catering #ihrisko #detskykutik #eventy #oslavy #kultura #divadlo #koncert #sport #vzdelavanie #aktivity #pohyb #svadby #podujatia #detsketabory #multiball #wififree #zabava #multiball #kurzy #krúžky #tréningy