V INSPIRO pravidelne športujeme, tvoríme, objavujeme, vzdelávame sa a zabávame.  Navštevovať pravidelnú záujmovú činnosť u nás môže každý. Venujeme sa deťom, ich sociálnej adaptácii a rôznym zručnostiam už od 3 mesiacov (do 3 rokov v sprievode rodičov). Škôlkári a školáci navštevujú pravidelné mimoškolské aktivity v podvečerných termínoch a na svoje si prídu aj seniori, dospelí i mládež, aj pre nich sme na jeseň pripravili širokú ponuku aktivít. 

 
 
ROZVRH JE ORIENTAČNÝ, AKTUALIZUJE SA PRIEBEŽNE*  môže byť predmetom zmeny vzhľadom k priebežným náborom do kurzov a aktuálnym kapacitám INSPIRO.
 

ZÁBAVNÝ PARK V INSPIROMilí rodičia, ak ste u nás ešte neboli, pozrite si video, alebo si nás naplánujte do najbližšieho výletu. Nájdete tu skvelé pohodlie kaviarne s domácimi lahôdkami a dokonalé zázemie pre pobyt a relax s vašimi deťmi.


Sledujte nás a aktivity u nás aj na sociálnych sieťach.... 
  V zastúpení Inspiro Petra Šuttová 0905 203 284


#parkoddychuinspiro #inspiro #sdetmi #predeti #kaviaren #cukraren #bistro #catering #ihrisko #detskykutik #eventy #oslavy #kultura #divadlo #koncert #sport #vzdelavanie #aktivity #pohyb #svadby #podujatia #detsketabory #multiball #wififree #zabava #multiball #kurzy #krúžky #tréningy