TERASA A PARK DENNE PRE VÁS

ZÁHRADA V PARKU ODDYCHU

Poctivo makáme, s každou Vašou kávou do šporkasky odkladáme na ďalšiu fázu revitalizácie záhrady Inspiro. Pripravujeme veľkú brigádu, asi nie jednu. Zháňame partnerov, sponzorov, vhodný materiál.
Areál má predpoklady športoviska (futbalové ihrisko, plocha pre jógu, či pilates pod holým nebom apod.) a detského prírodného ihriska (pretože veríme, že samotná príroda ponúka deťom ďaleko viac možností zábavy). V neposlednom rade tento priestor oddychu ponoríme do jedlej záhrady s prvkami permakultúry. Sprevádza nás Hanka Sekulová, ktorá u nás prednáša v celoročnom cykle o jedlých prírodných záhradách, viac o prednáškach nájdete tu

Chystáme takúto záhradu pre Vás a Vaše deti. Páči sa Vám? Vedeli by ste nám akokoľvek pomôcť?
Zíde sa nám materiál, šikovní profesionáli rezbári, záhradníci, brigádnici, ktorí radi priložia ruku k dielu, teda aj Vy. Pomôžu detské exteriérové hračky a srdečne prijímame aj inšpiráciu :-).
Tak čo, varíme guláš aj pre vás? Ak nám výjde príjemné počasie, bude to super, náučný a hravý deň, nakonci ktorého si užijeme slastný dobrý pocit z vykonanej práce.
Nevieme ako Vy, ale my sa už nemôžeme dočkať.

Brigáda plánovaná na soboty 18.4. a 25.4.
18.4. je k dispozícii aj dobrovoľnícky workshop stavania bylinnej špirály a vyvýšeného záhonu, ktorý môžete absolvovať s odborníkmi. Viac informácií nájdete tu

 
Otvárame ďalšie možnosti...